Wydajność laptopa, elastyczność tableta

Uwolnij swoją kreatywność korzystając z mocy najnowszego Surface Pro 9

Dostosuj go do własnych potrzeb, korzystając ze stylowych akcesoriów i wydajnych podzespołów jak procesor Microsoft SQ® 3.

Microsoft Surface
Book 3

Microsoft Surface Book 3 jest najwydajniejszym laptopem 2w1 z serii Surface, łączący w sobie wydajność, wszechstronność i mobilność.

Surface
Pro X

Absolutnie olśniewający, niebywale smukły, elegancki oraz piekielnie szybki, to zaledwie garść epitetów jakimi można opisać ten niezwykły laptop 2w1.

Surface
Studio 2

Microsoft Surface Studio 2 jest najwydajniejszym komputerem Surface jakie zaprojektowała firma Microsoft.

Newsy

Microsoft Surface Duo 2

Microsoft Surface Duo 2

Microsoft Surface Duo 2 to druga odsłona składanych smartfonów Microsoft Surface. Urządzenie otwiera nowe możliwości korzystania z codziennych aplikacji. To zasługa dwóch interaktywnych ekranów, do

Czytaj dalej »
Microsoft Surface Earbuds - bezprzewodowe słuchawki

Microsoft Surface Earbuds

Microsoft Surface Earbuds to rewelacyjne bezprzewodowe słuchawki zapewniające wszystko, czego potrzebujesz. Wygodna konstrukcja, intuicyjne sterowanie oraz dostęp do usług Microsoft 365 pozwoli Ci mieć wszystko

Czytaj dalej »
Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2 to ultralekkie i bezprzewodowe słuchawki. Zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym noszeniu bez uczucia dyskomfortu. Oprócz eleganckiego wyglądu, słuchawki posiadają także

Czytaj dalej »

W zestawie nawet do 25% taniej

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych za pomocą formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego gdzie czeka na Ciebie nasz wykwalifikowany konsultant. Do każdego zamówienia lub zapytania podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy szybki i sprawny kontakt wraz z fachowym podejściem do tematu nawet w najbardziej nietypowych scenariuszach. Jako wieloletni partner firmy Microsoft posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep Microsoft Surface - Ikona planety
Szybka dostawa

Zapewniamy elastyczne warianty dostawy dostosowane do Twoich potrzeb. Zamawiaj i korzystaj ze sprzętu tak szybko jak to tylko możliwe, dzięki szybkim mechanizmom obsługi płatności z natychmiastową i sprawną wysyłką gdzie tylko zechcesz.

Sklep Microsoft Surface - Ikona odznaki
Najwyższa jakość

Wyróżniamy się zarówno najwyższą jakością sprzętu jak i oferowanych usług co zawdzięczamy wieloletniemu statusowi partnera firmy Microsoft. Wyróżniamy się również najwyższymi standardami obsługi klienta na etapach od zamówienia po wysyłkę.

Sklep Microsoft Surface - Ikona rabatowa
Atrakcyjne ceny

Dostępne rabaty i szeroki zakres konfiguracji składają się na atrakcyjną ofertę cenową sprzetu Microsoft Surface. Posiadamy szerokie możliwości rabatowania produktów dzięki ścisłej współpracy z firmą Microsoft oraz dystrybutrami sprzętu Microsoft Surface.

Sklep Microsoft Surface - Ikona kłódki
Bezpieczeństwo

Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa w obsłudze klienta i przetwarzania jego danych. Posiadamy duże doświadczenie w kwestii bezpieczeństwa zakupów dzięki prowadzeniu wielu sklepów internetowych na poziomie partnerskim.