Jak zabezpieczyć hybrydowe miejsca pracy?

Badania PwC 2021 Global Digital Trust Insights potwierdzają, że 96% firm, ze względu na pandemię, pragnie zmienić swoje strategie dotyczące zabezpieczeń.

Tego i wiele więcej, dowiesz się z książki “3 filary nowoczesnej ochrony urządzeń końcowych”. Zarejestruj się i pobierz ebooka.

Microsoft Surface
Book 3

Microsoft Surface Book 3 jest najwydajniejszym laptopem 2w1 z serii Surface, łączący w sobie wydajność, wszechstronność i mobilność.

Surface
Pro X

Absolutnie olśniewający, niebywale smukły, elegancki oraz piekielnie szybki, to zaledwie garść epitetów jakimi można opisać ten niezwykły laptop 2w1.

Surface
Studio 2

Microsoft Surface Studio 2 jest najwydajniejszym komputerem Surface jakie zaprojektowała firma Microsoft.

Polecane Produkty

Newsy

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2 to ultralekkie i bezprzewodowe słuchawki. Zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym noszeniu bez uczucia dyskomfortu. Oprócz eleganckiego wyglądu, słuchawki posiadają także

Czytaj dalej »
Microsoft Surface Go 3

Microsoft Surface Go 3

Microsoft Surface Go 3 to najlżejszy tablet 2w1 w portfolio Microsoft Surface. Niewielkie rozmiary, długi czas pracy na baterii oraz sprawne działanie systemu sprawia, że

Czytaj dalej »
Microsoft Surface Pro 8

Microsoft Surface Pro 8

Microsoft Surface Pro 8 jest pierwszym konsumenckim komputerem 2w1 w portfolio Microsoft Surface, opierający się na platformie Intel® Evo™. Jest on połączeniem elastyczności tabletu oraz

Czytaj dalej »

W zestawie nawet do 25% taniej

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych za pomocą formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego gdzie czeka na Ciebie nasz wykwalifikowany konsultant. Do każdego zamówienia lub zapytania podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy szybki i sprawny kontakt wraz z fachowym podejściem do tematu nawet w najbardziej nietypowych scenariuszach. Jako wieloletni partner firmy Microsoft posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep Microsoft Surface - Ikona planety
Szybka dostawa

Zapewniamy elastyczne warianty dostawy dostosowane do Twoich potrzeb. Zamawiaj i korzystaj ze sprzętu tak szybko jak to tylko możliwe, dzięki szybkim mechanizmom obsługi płatności z natychmiastową i sprawną wysyłką gdzie tylko zechcesz.

Sklep Microsoft Surface - Ikona odznaki
Najwyższa jakość

Wyróżniamy się zarówno najwyższą jakością sprzętu jak i oferowanych usług co zawdzięczamy wieloletniemu statusowi partnera firmy Microsoft. Wyróżniamy się również najwyższymi standardami obsługi klienta na etapach od zamówienia po wysyłkę.

Sklep Microsoft Surface - Ikona rabatowa
Atrakcyjne ceny

Dostępne rabaty i szeroki zakres konfiguracji składają się na atrakcyjną ofertę cenową sprzetu Microsoft Surface. Posiadamy szerokie możliwości rabatowania produktów dzięki ścisłej współpracy z firmą Microsoft oraz dystrybutrami sprzętu Microsoft Surface.

Sklep Microsoft Surface - Ikona kłódki
Bezpieczeństwo

Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa w obsłudze klienta i przetwarzania jego danych. Posiadamy duże doświadczenie w kwestii bezpieczeństwa zakupów dzięki prowadzeniu wielu sklepów internetowych na poziomie partnerskim.