Microsoft Surface Ceny projektowe dla biznesu

Sklep Microsoft Surface dla wymagających przedsiębiorców.

Poznaj nasz sklep Microsoft Surface. Możesz liczyć na elastyczne podejście do Twoich wymagań, oraz szereg rabatów pozwalających na skorzystanie z mocy urządzeń Microsoft Surface w Twojej firmie! 

Microsoft Surface
Book 3

Microsoft Surface Book 3 jest najwydajniejszym laptopem 2w1 z serii Surface, łączący w sobie wydajność, wszechstronność i mobilność.

Surface
Pro X

Absolutnie olśniewający, niebywale smukły, elegancki oraz piekielnie szybki, to zaledwie garść epitetów jakimi można opisać ten niezwykły laptop 2w1.

Surface
Studio 2

Microsoft Surface Studio 2 jest najwydajniejszym komputerem Surface jakie zaprojektowała firma Microsoft.

Polecane Produkty

Newsy

Microsoft Surface Pro X

Microsoft Surface Pro X

Microsoft Surface Pro X jest ultra smukłym i mobilnym urządzeniem 2w1. Idealny kompan na długie podróże oraz zawsze gotowy do pracy. Zapewnia wysoką wydajność, długą

Czytaj dalej »

Microsoft Surface Go 2

Microsoft Surface Go 2 jest eleganckim, lekkim i ultra mobilnym tabletem 2w1. Stworzony z myślą o nadążaniu za codziennym systemem pracy. Najnowsza generacja Surface Go

Czytaj dalej »
Microsoft Surface Laptop Go

Microsoft Surface Laptop Go

Microsoft Surface Laptop Go jest najlżejszym laptopem w portfolio Microsoft. Został stworzony z myślą o codziennej, całodniowej pracy. W idealny sposób łączy w sobie wydajność,

Czytaj dalej »

W zestawie nawet do 25% taniej

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych za pomocą formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego gdzie czeka na Ciebie nasz wykwalifikowany konsultant. Do każdego zamówienia lub zapytania podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy szybki i sprawny kontakt wraz z fachowym podejściem do tematu nawet w najbardziej nietypowych scenariuszach. Jako wieloletni partner firmy Microsoft posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep Microsoft Surface - Ikona planety
Szybka dostawa

Zapewniamy elastyczne warianty dostawy dostosowane do Twoich potrzeb. Zamawiaj i korzystaj ze sprzętu tak szybko jak to tylko możliwe, dzięki szybkim mechanizmom obsługi płatności z natychmiastową i sprawną wysyłką gdzie tylko zechcesz.

Sklep Microsoft Surface - Ikona odznaki
Najwyższa jakość

Wyróżniamy się zarówno najwyższą jakością sprzętu jak i oferowanych usług co zawdzięczamy wieloletniemu statusowi partnera firmy Microsoft. Wyróżniamy się również najwyższymi standardami obsługi klienta na etapach od zamówienia po wysyłkę.

Sklep Microsoft Surface - Ikona rabatowa
Atrakcyjne ceny

Dostępne rabaty i szeroki zakres konfiguracji składają się na atrakcyjną ofertę cenową sprzetu Microsoft Surface. Posiadamy szerokie możliwości rabatowania produktów dzięki ścisłej współpracy z firmą Microsoft oraz dystrybutrami sprzętu Microsoft Surface.

Sklep Microsoft Surface - Ikona kłódki
Bezpieczeństwo

Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa w obsłudze klienta i przetwarzania jego danych. Posiadamy duże doświadczenie w kwestii bezpieczeństwa zakupów dzięki prowadzeniu wielu sklepów internetowych na poziomie partnerskim.