Kim jesteśmy?

Informacje o nas

Właścicielem sklepu  jest firma: POLSOFT ENGINEERING Sp.z o.o. 

Polsoft Engineering jest przede wszystkim firmą polską. Kompleksowe usługi informatyczne świadczymy od początku 1992 roku, a nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników. Podstawą naszego działania jest idea biznesu partnerskiego wyrażająca się w budowaniu długoterminowych i trwałych relacji z klientem. Działanie zgodnie z tą ideą zapewnia naszym klientom korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą:

  • pewność, że potrzeby klienta zostały rzetelnie przeanalizowane
  • pewność, że zaproponowane rozwiązanie informatyczne jest rozwiązaniem optymalnym i odpowiadającym wymogom klienta
  • pewność realizacji serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dostarczonego sprzętu
  • komfort z posiadania pełnego pakietu oprogramowania i sprzętu wdrażanego i serwisowanego przez jedną, solidną firmę
Informacje o nas - Sklep Microsoft Surface - logo Polsoft

Misja Firmy

Dostarczamy nowoczesne, kompletne, zintegrowane oprogramowanie oraz infrastrukturę sprzętową, stacjonarną i mobilną dla firm co stanowi najważniejsze informacje o nas. Pomagamy w rozwoju firm w obszarach informatyki, dla których sprzedaż, marketing, dystrybucja, logistyka, zaopatrzenie i magazynowanie są istotą działalności i innych ceniących sprawną dostawę i serwis infrastruktury IT. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży farmaceutycznej, weterynaryjnej, handlowej, FMCG, oraz firm wielo oddziałowych. Nasze systemy usprawniają procesy sprzedaży, gospodarki magazynowej, zakupów dla firm jedno i wielo oddziałowych, a także grup kapitałowych.

Sprawnie obsługujemy działy IT firm w zakresie dostarczania wysokiej klasy sprzętu komputerowego, oprogramowania systemowego, urządzeń sieciowych. Wspieramy obsługę klienta poprzez internetowe platformy handlowe Fujitsu i BiznesLink. Wykonujemy zaawansowane usługi infrastrukturalne. Infrastrukturę IT klienta obejmujemy opieką serwisową. Funkcjonowanie naszych rozwiązań, powoduje wzrost wydajności pracy i obniżenie kosztów funkcjonowania, poprzez między innymi przyśpieszenie rotacji towarów, kontrolę rozrachunków, obniżenie poziomu stanów magazynowych i uproszczenie procedur logistycznych w oparciu o nowoczesne technologie IT, integrację z infrastrukturą logistyczną, systemami dostawców i odbiorców. Stale rozwijamy nasze produkty i usługi w oparciu o uzyskane informacje od naszych klientów i kierunki rozwoju technologii takich partnerów jak Microsoft, Oracle, Fujitsu, Cisco, HP, IBM. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość usług wdrożeniowych, integracyjnych, doradczych i serwisowych, świadczonych poprzez kompetentnych i uprzejmych pracowników.

 
Shopping Cart