Microsoft Surface Duo 2

Microsoft Surface Duo 2

Microsoft Surface Duo 2 to druga odsłona składanych smartfonów Microsoft Surface. Urządzenie otwiera nowe możliwości korzystania z codziennych aplikacji. To zasługa dwóch interaktywnych ekranów, do których został specjalnie zmodyfikowany system Android. Urządzenie jest inteligentne oraz łatwe w obsłudze, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Ten niewielkich rozmiarów smartfon elastycznie dopasowuje się do użytkownika, a długa praca na baterii pozwala na całodniową pracę na najwyższych obrotach.

Wysoka jakość wyświetlacza

Niesamowity wyświetlacz

Smartfon Microsoft Surface Duo 2 wyróżnia się przede wszystkim DWOMA składanymi i dotykowymi ekranami, dzięki którym odkryjesz całkowicie nowy sposób użytkowania. Cienkie ekrany AMOLED w technologii PixelSense™ Fusion połączone są ze sobą solidnym zawiasem. W zależności od wybrania trybu, obsługują one rozdzielczość 1344 x 1892 pikseli oraz 2688 x 1892 pikseli. Pojedynczy ekran jest o przekątnej 5.8”, natomiast przekątna po rozłożeniu ekranów wynosi 8.3”.  Warto zaznaczyć, że urządzenie wspiera obsługę wszystkich dostępnych na rynku rysików Microsoft Surface Slim Pen, Surface Pen oraz Surface Hub 2 Pen.

Różne tryby w Microsoft Surface Duo 2

Ultracienki i elastyczny

Smartfon jest niewielkich rozmiarów, bo przy złożonym ma 92.1 x 145.2 mm i 11 mm grubości, a po rozłożeniu ma 185.5 x 145.2 mm i 5.50 mm grubości. Microsoft Surface Duo 2 także elastycznie dopasowuje się do Ciebie dzięki rewolucyjnym zawiasom umożliwiającymi na płynną zmianę trybów.

Ekstremalna wytrzymałość

Wyświetlacze pokryte są niezwykle wytrzymałym szkłem Corning® Gorilla® Glass Victus™. Cechują się one także paletą barw 100% sRGB, DCI-P3, co pozwala uzyskać niesamowite, wierne kolory. Częstotliwość odświeżania wynosi 90Hz, dzięki czemu wszelkie animacje czy filmy są płynne i przyjemne dla oka. Jasność 800 nitów umożliwia na dobrą widoczność ekranu nawet w nasłonecznionym pomieszczeniu.

Niezwykły wewnątrz

Microsoft Surface Duo 2 napędzany jest przez procesor Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G Mobile Platform. Dzięki 8GB pamięci DRAM LPDDR5 możesz szybko uruchamiać aplikacje czy płynnie przeglądać dokumenty. Pamięcią masową stanowią dyski SSD o pojemności 128GB, 256GB oraz 512GB.

Innowacyjne rozwiązanie

Nic nie powstrzyma Cię przed byciem na bieżąco, nawet gdy ekran jest zamknięty. Smartfon posiada zagięte ekrany do środka jednocześnie minimalizując przerwę między ekranami. Na grzbiecie urządzenia zobaczysz wyświetlane wszelkie powiadomienia typu: przychodzące połączenie, wiadomości, godzinę czy ładowanie baterii. Ponadto bądź zawsze w kontakcie, dzięki najnowszemu standardowi Wi-Fi 6 oraz modułowi 5G. Uchwyć zdjęcia wysokiej jakości dzięki dynamicznemu aparatowi z trzema obiektywami:

  • szeroki: 12 MP, przysłona f/1,7, 27 mm, 1,4 µm, dwupikselowy PDAF i OIS;
  • teleobiektyw: 12 MP, przysłona f/2,4, 51 mm, 1,0 µm, PDAF, OIS i 2-krotny zoom optyczny;
  • ultraszerokokątny: 16 MP, przysłona f/2.2, 13 mm, 1,0 µm, pole widzenia po przekątnej 110° z korekcją dystorsji.

Prawdziwie wielozadaniowy

Otwórz się na nowe możliwości, dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi Android. Dzięki niemu, Microsoft Surface Duo 2 może automatycznie dopasowywać się i wyświetlać dwa programy na raz, po jednym na ekran. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu upłynni organizację pracy. Mając podgląd jednocześnie na dwie aplikacje, możesz w łatwy sposób porównywać, kopiować, wklejać treści i wiele innych rzeczy.

Wielozadaniowy
Przykład wielozadaniowości w smartfonie Microsoft Surface Duo 2.

Bogaty zestaw czujników

W smartfonie znajdziemy umieszczony dość pokaźny zestaw czujników, który wygodę użytkowania przenosi na wyższy poziom:

  • akcelerometr;
  • żyroskop;
  • magnetometr;
  • czujnik światła otoczenia;
  • czujnik zbliżeniowy;
  • czujnik Halla;
  • czytnik linii papilarnych.

Podsumowanie

Microsoft Surface Duo 2 to rewelacyjne urządzenie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Zawias wraz z hartowanym szkłem przedłuża żywotność smartfona. Najnowsze podzespoły sprawiają, że urządzenie działa szybko i płynnie niezależnie gdzie się znajdujesz. Elastyczność i inteligencja smartfona sprawia, że stanie się on nieodłącznym kompanem na co dzień.

Spodobał się artykuł? Zapraszamy do przeczytania innych artykułów.

Shopping Cart