Microsoft Surface Earbuds - bezprzewodowe słuchawki

Microsoft Surface Earbuds

Microsoft Surface Earbuds to rewelacyjne bezprzewodowe słuchawki zapewniające wszystko, czego potrzebujesz. Wygodna konstrukcja, intuicyjne sterowanie oraz dostęp do usług Microsoft 365 pozwoli Ci mieć wszystko pod kontrolą. Dodatkowo słuchawki prezentują się – jak wszystkie inne urządzenia Microsoft Surface – elegancko i stylowo. Oficjalnie dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – grafitowym oraz lodowej bieli.

Małe, douszne słuchawki Microsoft Surface Earbuds są niezwykle komfortowe. Innowacyjna konstrukcja oparta jest na czterech punktach zaczepu. Dzięki temu każda słuchawka w uchu trzyma się stabilnie. Trzy zestawy silikonowych nakładek na słuchawki pozwoli dobrać do siebie idealny rozmiar. Lekkie jak „piórko” słuchawki odciążają ucho, zapewniając komfort noszenia.

Znakomita jakość dźwięku

Microsoft Surface Earbuds

Ciesz się bogatym, realistycznym dźwiękiem Omnisonic. Słuchawki Microsoft Surface Earbuds zapewniają znakomite wrażenia akustyczne, dzięki specjalnie zaprojektowanym przetwornikom, które są precyzyjnie dostrajane.

 

Microsoft Surface Earbuds

Niech inni Cię słyszą głośno i wyraźnie dzięki dwóm mikrofonom w każdej słuchawce Microsoft Surface Earbuds. Tym samym słuchawki rewelacyjnie radzą sobie z rozpoznawaniem głosu oraz utrzymują wysoką jakość połączenia.

Z nimi możesz wszystko

Kontroluj wszystko za pomocą intuicyjnych gestów takich jak: stuknięcie, dotknięcie czy przesunięcie na dotykowej powierzchni słuchawek. Szybko i sprawnie odbieraj/kończ połączenia, przełączaj utwory muzyczne albo dostosuj głośność. Dodatkowo możesz łatwo zarządzać aplikacjami Microsoft 365 – od dyktowania w aplikacji Office do przełączania slajdów w aplikacji PowerPoint. A to wszystko w zasięgu ręki bez używania ekranu!

Microsoft Surface Earbuds

Dzięki bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth, zbędne kable odchodzą w niepamięć. Możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu będąc jednocześnie stale podłączonym do laptopa czy innego urządzenia, z którym słuchawki zostały sparowane. Ponadto długi czas działania na baterii sprawia, że możesz bez przeszkód rozmawiać czy słuchać muzyki w ciągu dnia. W momencie wyczerpania baterii, wystarczy włożyć słuchawki do etui z funkcją ładowania, który jest w zestawie.

Douszne słuchawki Microsoft Surface Earbuds są praktyczne, łatwe w obsłudze, a przy tym wyglądające elegancko. Idealnie sprawdzą się zarówno w celach biznesowych tj. prowadzeniu rozmów, jak i w celach relaksujących jakim jest słuchanie muzyki. Szereg opcji oraz kompatybilność z innymi urządzeniami jakie dostarczają słuchawki, pozwalają użytkownikowi zaoszczędzić czas i skupić się na tym, co ważne.

Te niebywałe słuchawki możesz zakupić w tym miejscu.

A może masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy także do przeczytania pozostałych artykułów.

Shopping Cart