Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2

Microsoft Surface Headphones 2 to ultralekkie i bezprzewodowe słuchawki. Zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym noszeniu bez uczucia dyskomfortu. Oprócz eleganckiego wyglądu, słuchawki posiadają także opcję redukcji szumów. Budowa słuchawek oraz ich funkcjonalność została tak opracowana, aby korzystanie z nich było jak bardziej wygodne, szybkie.

Użytkownik może cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem Omnisonic przez cały dzień, dzięki długiej pracy na baterii (18.5h). Naładowanie słuchawek trwa mniej niż 2h. Urządzenie można naładować poprzez złącze USB-C. Dodatkowo zamontowane jest w nim gniazdo Jack 3.5 mm.

Za pomocą dotyku, naciśnięcia lub głosu użytkownik może zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenia oraz uzyskać pomoc w trybie głośnomówiącym za pomocą słuchawek Microsoft Surface Headphones 2. Takie opcje sprawiają, że obsługa słuchawek jest niezwykle intuicyjna, co przekłada się na komfort użytkowania. W nausznikach są do dyspozycji przyciski i pokrętła, których pełnią następujące funkcje:
• przycisk zasilania;
• przycisk wyciszania;
• pokrętło regulacji głośności w prawym nauszniku;
• pokrętło redukcji szumów w lewym nauszniku – dostępnych jest 13 poziomów.

Microsoft Surface Headphones 2

Słuchawki mają wbudowane zaawansowane mikrofony. Dzięki temu przeprowadzane rozmowy głosowe są czyste i wyraźne. Ponadto jakość rozmów poprawia funkcja polegająca na redukcji szumów. Ta funkcja umożliwia na skupieniu się na tym, co jest ważne. Nauszniki w Microsoft Surface Headphones 2 są bardzo miękkie i duże, a całe słuchawki lekkie, przez co nawet po całodniowym ich noszeniu nie odczuwa się dyskomfortu. Słuchawki łączą się poprzez bezprzewodową komunikację Bluetooth. Umożliwia to swobodny ruch w danym pomieszczeniu będąc w ciągłym połączeniu z urządzeniem, do którego słuchawki są aktualnie podłączone.

Podsumowując, słuchawki Microsoft Surface Headphones 2 są bardzo wygodne, lekkie i intuicyjne w użyciu. Wykonane są bardzo starannie, co przekłada się na jakość dźwięku i stylowy wygląd. Spełniają swoją funkcję zarówno w zaciszu domowym, jak i w pełnym hałasu biurze. Natomiast połączenie bezprzewodowe z laptopem/komputerem/telefonem pozwoli na swobodę ruchu, która nie jest możliwa w przypadku słuchawek przewodowych.

Te rewelacyjne słuchawki możesz zakupić w tym miejscu.

A może masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

⇩ Przeczytaj pozostałe artykuły ⇩

Microsoft Surface Pro X

Microsoft Surface Pro X

Microsoft Surface Pro X jest ultra smukłym i mobilnym urządzeniem 2w1. Idealny kompan na długie podróże oraz zawsze gotowy do pracy. Zapewnia wysoką wydajność, długą

Czytaj dalej »
Microsoft Surface Duo 2

Microsoft Surface Duo 2

Microsoft Surface Duo 2 to druga odsłona składanych smartfonów Microsoft Surface. Urządzenie otwiera nowe możliwości korzystania z codziennych aplikacji. To zasługa dwóch interaktywnych ekranów, do

Czytaj dalej »
Microsoft Surface Go 3

Microsoft Surface Go 3

Microsoft Surface Go 3 to najlżejszy tablet 2w1 w portfolio Microsoft Surface. Niewielkie rozmiary, długi czas pracy na baterii oraz sprawne działanie systemu sprawia, że

Czytaj dalej »