Microsoft Surface Hub 2S

Microsoft Surface Hub 2S

Idealny do spotkań biznesowych oraz współpracy zespołowej w dowolnym miejscu. Microsoft Surface Hub 2S to ogromna interaktywna tablica z certyfikowaną platformą Microsoft Teams. Zapewnia najbardziej naturalne wrażenie z konferencji tak, jakby wszyscy uczestnicy znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Wyposażając biuro w to niezwykłe urządzenie zyskuje się nie tylko ogromny ekran, ale także zintegrowany i gotowy do pracy system do wideokonferencji i współpracy zespołowej. Tablica dostępna jest w dwóch wersjach różniącymi się głównie wielkością ekranu.

Sercem interaktywnych tablic Microsoft Surface Hub 2S jest procesor Intel® Core™ i5 ósmej generacji, zapewniający płynne i szybkie działanie aplikacji. Przechowalnią danych jest szybki dysk SSD obsługujący 128GB, a zamontowanej pamięci RAM jest 8GB. Za wyświetlanie obrazu odpowiada karta graficzna Intel® UHD Graphics 620.

Matryca urządzenia Microsoft Surface Hub 2S została wykonana w znanej nam technologii PixelSense™ zapewniający doskonały obraz. Ponadto dzięki rozdzielczości 4K możemy zobaczyć każdy szczegół z krystaliczną wyrazistością.

Microsoft Surface Hub 2S

Pierwsza wersja ma ekran o przekątnej 85” i współczynniku proporcji 16:9. Znajduje się na ogromnym, metalowym stojaku z kółkami. Dzięki temu można odpowiednio dobrać optymalne dla siebie pozycję tablicy i komfortowo pracować. Ekran dotykowy
In-cell Touch z obsługą 20 punktów dotykowych otwiera nam możliwość swobodnego wprowadzenia notatek i uwag do projektów.

Microsoft Surface Hub 2S

Natomiast druga wersja ma ekran o przekątnej 50” i współczynniku proporcji 3:2. Umocowany jest na specjalnej sztaludze Steelcase Roam™ oraz posiada optymalne własne zasilanie, co umożliwia swobodne przemieszczanie się np. pomiędzy pokojami biurowymi. Akumulator jest firmy APC™ i jest ono schludnie schowane pod podstawką.

Obydwie wersje mają możliwość mocowania ekranu na ścianie, co poszerza alternatywy ustawienia urządzenia. Opcjonalna kamera 4K wykorzystuje złącze USB-C i magnesy. Kamera rejestruje salę konferencyjną oraz uczestników w pełnym polu widzenia. Natomiast magnesy można przymocować do metalowej ramki ekranu, dzięki temu montowanie i demontowanie kamerki staje się komfortowe.

Wszyscy uczestnicy konferencji słyszą wyraźnie dzięki mikrofonom dalekiego zasięgu. Wychwytują one również głosy uczestników redukując hałas otoczenia, co znacznie ułatwia przeprowadzenie spotkania. W zestawie dołączony jest jeden lub dwa (zależne od wersji) pióra Microsoft Surface Pen, przez co można odręcznie wprowadzać swoje notatki i uwagi tak naturalnie, jakby pisało się na kartce. Warto wspomnieć, że zarówno kamera jak i pióro są kompatybilne z innymi urządzeniami Microsoft Surface.

Oczywiście nie zabraknie takich złączy jak: USB-A, RJ-45 Gigabit Ethernet, HDMI, USB-C, DisplayPort czy Mini DisplayPort. Dzięki takiemu bogatemu zestawu złączy, możemy podłączyć najważniejsze urządzenia, np.: laptopa, pendrive i wyświetlać swoje prezentacje na ogromnym ekranie.

Microsoft Surface Hub 2S jest nowoczesnym urządzeniem dostosowujący się do potrzeb współczesnego świata. Jest to zaawansowana platforma do obsługi spotkań oraz współpracy pozwalający znieść dystans dzielący pracowników.