Microsoft Surface Laptop Go

Microsoft Surface Laptop Go

Microsoft Surface Laptop Go jest najlżejszym laptopem w portfolio Microsoft. Został stworzony z myślą o codziennej, całodniowej pracy. W idealny sposób łączy w sobie wydajność, długi czas pracy na baterii i elegancki wygląd, umożliwiając użytkownikom sprawne i wygodne korzystanie z laptopa.

Sercem Microsoft Surface Laptop Go jest wydajny procesor Intel® Core™ i5 10. generacji. Umożliwia korzystanie ze wszystkich niezbędnych aplikacji, przez co użytkownicy mogą bez przeszkód wykonywać swoje zadania. Wraz z procesorem otrzymujemy zintegrowaną kartę graficzną Intel® UHD Graphics. Za przechowywanie danych odpowiada wymienny dysk SSD z obsługą maksymalnie do 256GB. Takie rozwiązanie umożliwia użytkownikowi kontrolę nad swoimi poufnymi danymi. Pamięci RAM DDR4 można obsadzić 4GB, 8GB lub 16GB.

Wyświetlacz to dotykowa 12.4” matryca z współczynnikiem proporcji 3:2, dzięki temu przeglądanie dokumentów czy stron internetowych jest znacznie wygodniejsze. Warto mieć na uwadze, że wszystkie matryce urządzeń Microsoft Surface posiadają technologię PixelSense™, zapewniająca doskonały obraz. Ponadto interaktywny ekran dotykowy pozwoli na wygodniejsze użytkowanie laptopa.

Bezprzewodową łączność stanowi Wi-Fi 6, Bluetooth® 5.0. Kamera HD umieszczona z przodu, mikrofony studyjne i głośniki Omnisonic z Dolby® Audio™ Premium zapewniają doskonałą jakość obrazu i dźwięku podczas np. : rozmów wideo. Laptop posiada szereg zabezpieczeń, między innymi: zabezpieczenia systemowe, moduł TPM, Windows Hello czy czytnik linii papilarnych znajdujący się pod klawiszem zasilania. Natomiast pełnowymiarowe porty USB-C i USB-A umożliwiają podłączanie zewnętrznych wyświetlaczy, stacji dokujących i ładowanie akcesoriów innych urządzeń. Klawiatura również jest pełnowymiarowa, co pozwala na wygodne użytkowanie laptopa.

Możesz wziąć ze sobą Microsoft Surface Laptop Go i pracować w dowolnym miejscu, dzięki ultra lekkości (1 110g) oraz długiej pracy na baterii (do 13h). Ponadto niewielki rozmiar laptopa (278.18×205.67×15.69mm) pozwoli nie martwić się o brak miejsca w torbie bądź na stanowisku pracy.

Cechy takie jak ultra lekkość, wysoka mobilność i elegancki wygląd sprawiają, że Microsoft Surface Laptop Go jest idealnym towarzyszem na co dzień. Sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu jak i długiej podróży.

Shopping Cart